MFP1WSBRE52-500R
MFR.Part #
MFP1WSBRE52-500R
JLCPCB Part #
C1781219
Description
-55℃~+155℃ 1W 500Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS