MFP1WSBRE52-255R
MFR.Part #
MFP1WSBRE52-255R
JLCPCB Part #
C3413448
Description
-55℃~+155℃ 1W 255Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS