MFP1WSBRE52-1K58
MFR.Part #
MFP1WSBRE52-1K58
JLCPCB Part #
C3435292
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS