MFP1WSBRE52-10K6
MFR.Part #
MFP1WSBRE52-10K6
JLCPCB Part #
C1785226
Description
-55℃~+155℃ 10.6kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS