MFP1WSBRD52-16K
MFR.Part #
MFP1WSBRD52-16K
JLCPCB Part #
C1781274
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS