MFP1WSBBE52-82K5
MFR.Part #
MFP1WSBBE52-82K5
JLCPCB Part #
C1400214
Description
-55℃~+155℃ 1W 82.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS