MFP1WSBBE52-349R
MFR.Part #
MFP1WSBBE52-349R
JLCPCB Part #
C1400115
Description
-55℃~+155℃ 1W 349Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS