MFP1WSBBE52-33K2
MFR.Part #
MFP1WSBBE52-33K2
JLCPCB Part #
C1400194
Description
-55℃~+155℃ 1W 33.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS