MFP1WSBBE52-32K7
MFR.Part #
MFP1WSBBE52-32K7
JLCPCB Part #
C1400893
Description
-55℃~+155℃ 1W 32.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS