MFP1WSBBE52-2K05
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP1WSBBE52-2K05
JLCPCB Part #
C1400293
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.05kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS