MFP1WSBBE52-27K5
MFR.Part #
MFP1WSBBE52-27K5
JLCPCB Part #
C1400264
Description
-55℃~+155℃ 1W 27.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS