MFP1WSBBE52-20K
MFR.Part #
MFP1WSBBE52-20K
JLCPCB Part #
C1400291
Description
-55℃~+155℃ 1W 20kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS