MFP1WSBBE52-174R
MFR.Part #
MFP1WSBBE52-174R
JLCPCB Part #
C1400394
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 1W Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS