MFP1WSBBD52-97K6
MFR.Part #
MFP1WSBBD52-97K6
JLCPCB Part #
C1401011
Description
-55℃~+155℃ 1W 97.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS