MFP1WSBBD52-681R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP1WSBBD52-681R
JLCPCB Part #
C1401888
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 681Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS