MFP1WSBBD52-5K49
MFR.Part #
MFP1WSBBD52-5K49
JLCPCB Part #
C1401922
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.49kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS