MFP1WSBBD52-5K11
MFR.Part #
MFP1WSBBD52-5K11
JLCPCB Part #
C1401947
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.11kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS