MFP1WSBBD52-511R
MFR.Part #
MFP1WSBBD52-511R
JLCPCB Part #
C1401015
Description
-55℃~+155℃ 1W 511Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS