MFP1WSBBD52-4K7
MFR.Part #
MFP1WSBBD52-4K7
JLCPCB Part #
C1401016
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS