MFP1WSBBD52-4K22
MFR.Part #
MFP1WSBBD52-4K22
JLCPCB Part #
C1401033
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.22kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS