MFP1WSBBD52-45K
MFR.Part #
MFP1WSBBD52-45K
JLCPCB Part #
C1401036
Description
-55℃~+155℃ 1W 45kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS