MFP1WSBBD52-12K8
MFR.Part #
MFP1WSBBD52-12K8
JLCPCB Part #
C1406471
Description
-55℃~+155℃ 12.8kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS