MFP1WSBBD52-128R
MFR.Part #
MFP1WSBBD52-128R
JLCPCB Part #
C1406472
Description
-55℃~+155℃ 128Ω 1W Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS