MFP1WSBBD52-11K1
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP1WSBBD52-11K1
JLCPCB Part #
C3578583
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 11.1kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS