MFN-25FRF52-75K
MFR.Part #
MFN-25FRF52-75K
JLCPCB Part #
C19625869
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS