MF0207JT-52-62R
MFR.Part #
MF0207JT-52-62R
JLCPCB Part #
C1372650
Description
-55℃~+155℃ 600mW 62Ω Metal Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS