MF0207JT-52-30K
MFR.Part #
MF0207JT-52-30K
JLCPCB Part #
C3388135
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 600mW Metal Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS