MF0207FTE52-866R
MFR.Part #
MF0207FTE52-866R
JLCPCB Part #
C1375861
Description
-55℃~+155℃ 600mW 866Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS