MF0207FTE52-78K7
MFR.Part #
MF0207FTE52-78K7
JLCPCB Part #
C3362506
Description
-55℃~+155℃ 600mW 78.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS