MF0207FTE52-698K
MFR.Part #
MF0207FTE52-698K
JLCPCB Part #
C1374965
Description
-55℃~+155℃ 600mW 698kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS