MF0207FTE52-5R49
MFR.Part #
MF0207FTE52-5R49
JLCPCB Part #
C1378755
Description
-55℃~+155℃ 5.49Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS