MF0207FTE52-4R53
MFR.Part #
MF0207FTE52-4R53
JLCPCB Part #
C1378724
Description
-55℃~+155℃ 4.53Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS