MF0207FTE52-4K75
MFR.Part #
MF0207FTE52-4K75
JLCPCB Part #
C1374934
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS