MF0207FTE52-392K
MFR.Part #
MF0207FTE52-392K
JLCPCB Part #
C1375082
Description
-55℃~+155℃ 392kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS