MF0207FTE52-30K1
MFR.Part #
MF0207FTE52-30K1
JLCPCB Part #
C1375258
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS