MF0207FTE52-2R37
MFR.Part #
MF0207FTE52-2R37
JLCPCB Part #
C1378837
Description
-55℃~+155℃ 2.37Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS