MF0207FTE52-2K74
MFR.Part #
MF0207FTE52-2K74
JLCPCB Part #
C1375154
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS