MF0207FTE52-27R4
MFR.Part #
MF0207FTE52-27R4
JLCPCB Part #
C1375531
Description
-55℃~+155℃ 27.4Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS