MF0207FTE52-1R37
MFR.Part #
MF0207FTE52-1R37
JLCPCB Part #
C1379163
Description
-55℃~+155℃ 1.37Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS