MF0207FTE52-19R6
MFR.Part #
MF0207FTE52-19R6
JLCPCB Part #
C3378015
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS