MF0207FTE52-133K
MFR.Part #
MF0207FTE52-133K
JLCPCB Part #
C3359107
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS