MF0207FRE52-93K1
MFR.Part #
MF0207FRE52-93K1
JLCPCB Part #
C3498021
Description
-55℃~+155℃ 600mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS