MF0207FRE52-7K68
MFR.Part #
MF0207FRE52-7K68
JLCPCB Part #
C3537536
Description
-55℃~+155℃ 600mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS