MF0207FRE52-5K76
MFR.Part #
MF0207FRE52-5K76
JLCPCB Part #
C1744516
Description
-55℃~+155℃ 5.76kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS