MF0207FRE52-4K12
MFR.Part #
MF0207FRE52-4K12
JLCPCB Part #
C1744455
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS