MF0207FRE52-3K01
MFR.Part #
MF0207FRE52-3K01
JLCPCB Part #
C3419757
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS