MF0207FRE52-324K
MFR.Part #
MF0207FRE52-324K
JLCPCB Part #
C1747374
Description
-55℃~+155℃ 324kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS