MF0207FRE52-2R74
MFR.Part #
MF0207FRE52-2R74
JLCPCB Part #
C1751783
Description
-55℃~+155℃ 2.74Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS