MF0207FRE52-2K49
MFR.Part #
MF0207FRE52-2K49
JLCPCB Part #
C3408335
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS