MF0207FRE52-24K
MFR.Part #
MF0207FRE52-24K
JLCPCB Part #
C1745510
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS